See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning, service och husgeråd
Beskrivning: Storköksutrustning Service av storköksutrustning Husgeråd
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Storköksutrustning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100297:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42959000 Diskmaskiner för storkök, 39221100 Köksgeråd, 39221180 Köksredskap, 39241100 Knivar, 39241120 Köksknivar, 39314000 Utrustning för industrikök, 44410000 Badrums- och köksartiklar, 50000000 Reparation och underhåll
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Service av storköksutrustning Norr
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100297:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Service av storköksutrustning Mitt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100297:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Service av storköksutrustning Syd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100297:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Husgeråd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100297:Lot:5