Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
Leveransplats
Postadress: Oskarskommun
Ort: Oskarshamn
Postnummer: 572 28
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)