686444-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Hållbar Enerigomställning och kapitalisering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHållbar Enerigomställning och kapitalisering
BeskrivningSting söker en strategisk utvecklings- och operativ genomförande partner för bidrag med affärskompetens till nya teknikbaserade start-up företag inom utvecklingsprojektet, ”Startup Climate Action - kommersialisering av klimatinnovationer”. Erfaren coach inom rubricerat område för projektarbete.
Intern identifierare20.16-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000