686458-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skadeförsäkringar – Åsele Kommun upphandlar försäkringsskydd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅsele Kommun upphandlar försäkringsskydd
BeskrivningÅsele kommun upphandlar försäkringsavtal avseende: 1. Kommunförsäkring 2. Tjänstereseförsäkring 3. Olycksfallsförsäkring 4. Motorfordonsförsäkring
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKommunförsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119917:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTjänstereseförsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119917:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelMotorförsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119917:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOlycksfallsförsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119917:Lot:4