686495-2026 - Resultat
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Kombiskurmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kombiskurmaskiner
Beskrivning: Region Dalarna välkomnar leverantörer att lämna anbud på ett ramavtal gällande beställarens behov av kombiskurmaskiner.
Intern identifierare: SN 2025/123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 42995000 Diverse rengöringsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000