686506-2024 - Resultat
Sverige – Informations- och marknadsföringsprodukter – Profilprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter
BeskrivningUpphandlingen av produktion och inköp av profilprodukter och webbutik. Upphandlingen omfattar följande två områden. Produktion, inköp och leverans av profilprodukter och gåvor.Webbutik för profilprodukter och gåvor, inklusive lagerhållning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90896:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser, 39221120 Koppar och glas, 39221150 Termosflaskor, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter