See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Strängnäs kommun och Strängnäs kommuns koncernbolag bjuder in er att lämna anbud avseende revisionstjänster.
Intern identifierare: REV/2024:18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212200 Internrevision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000