686556-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal Besöksmottagning stadsbyggnadsprojekt 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Besöksmottagning stadsbyggnadsprojekt 2025
BeskrivningExploateringskontoret, Stockholms stad, avser att upphandla en leverantör som ska ansvara för planering och koordinering av besöksmottagning/guidning för sina stadsbyggnadsprojekt.
Intern identifierareE2025-00939
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Besöksmottagning stadsbyggnadsprojekt 2025