686594-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Släckbilar till Gästrike Räddningstjänst med leverans under 2026, 2027 och 2028
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläckbilar till Gästrike Räddningstjänst med leverans under 2026, 2027 och 2028
BeskrivningSläckbilar till Gästrike Räddningstjänst med leverans under 2026, 2027 och 2028
Intern identifierare14897
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSläckbilar till Gästrike Räddningstjänst med leverans under 2026, 2027 och 2028