2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjärtpump LVAD förhandlat förfarande
Beskrivning: Se dokument
Intern identifierare: 24-164
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000