See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal manuella naturvårdstjänster
Beskrivning: Ramavtal för manuella naturvårdstjänster i skyddade områden
Intern identifierare: 114-28143-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 92534000 Tjänster för skydd av vilda djur och växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del för alla delområden
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde A - Manuellt arbete i naturreservat mm.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde B - Stängselarbete för betesdrift
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde C - Gränsmarkering av naturreservat