686699-2025 - Resultat
Sverige – Utvärderingskonsulttjänster – Central Evaluation Ukraine
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCentral Evaluation Ukraine
BeskrivningThe procurement covers an evaluation of the implementation of Sida financed development cooperation with Ukraine channelled through the bilateral Strategy for Sweden’s Reconstruction and Reform Cooperation with Ukraine 2023-2027.
Intern identifierare24/001635-2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75211200 Tjänster för ekonomiskt bistånd till utlandet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCentral Evaluation Ukraine