686754-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av ventilation och luftkonditionering – Ramavtal Ventilationsinstallationer - Göteborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Ventilationsinstallationer - Göteborg
BeskrivningRamavtal som avser ventilationsarbeten i beloppsspannet 0 - 10 000 000 kr per avrop på Akademiska Hus fastigheter i Göteborg. Avtalet avser alla typer av ventilationsarbeten/-entreprenader inom detta beloppsspann.
Intern identifierare24/206
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsformulär