687054-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Information gällande Region Skånes upphandling av Digital arbetsplats
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformation gällande Region Skånes upphandling av Digital arbetsplats
BeskrivningInformationsmeddelande till marknaden om kommande upphandling .
Intern identifierare2025-O002265
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd