687115-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Parkskötsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkskötsel
BeskrivningDriftentreprenad för skötsel av parkområden i Huddinge kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115325:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77312000 Ogräsröjning, 77312100 Ogräsbekämpning, 77313000 Parkskötsel, 77314000 Markskötsel, 77314100 Anläggning av gräsmattor