687151-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Konferensförmedlingstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensförmedlingstjänster
BeskrivningKonferensförmedlingstjänster
Intern identifierareRS 2024/392
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55110000 Hotellinkvartering, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsdokument MT
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55110000 Hotellinkvartering, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell, 55130000 Andra hotelltjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUpphandlingsdokument MT (2)