See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kanalutbudet på vård- och omsorgsboende 2024
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandling som avser att till enskilda boende och gemensamma utrymmen i Beställarens boende tillhandahålla kanalutbud samt nödvändig utrustning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: 92232000-6 Kabel-tv 92300000-4 Underhållningstjänster 92224000-7 Digital-tv 92230000-2 Radio- och kabeltelevisionstjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32234000 Interntelevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93356:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television, 32231000 Utrustning för interntelevision, 32324000 TV-apparater, 32324300 Televisionsutrustning