68725-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård idrottshallar innerstaden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård idrottshallar innerstaden
BeskrivningIdrottsförvaltningen bjuder in till anbudsgivning i upphandling av lokalvård till idrottshallar innerstaden i Stockholms stad.
Intern identifierareIDF 2024/2607
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård idrottshallar innerstaden