2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn Service & Support Digitala låscylindrar
Beskrivning: Frivillig förhandsinsyn gällande direkttilldelning av avtal för service & support för digitala låscylindrar.
Intern identifierare: 2025-126
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000