2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distansundervisning vuxenutbildning
Beskrivning: Distansundervisning för vuxenutbildning för Kunskapsförbundet Väst och Uddevalla Vuxenutbildning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001