687309-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stängsel – Stängsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal för leverans och montering av stängsel och grindar, inklusive tillhörande material.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial, 44312000 Stängseltråd, 44313100 Metalltrådsstängsel, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001