687333-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Åmot 3:3 Östra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅmot 3:3 Östra
BeskrivningUppdraget avser nybyggnad av gator och VA-ledningar samt terassering av kvartersmark i exploateringsområdet Åmot 3:3.
Intern identifierareKS2024/300
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000