2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till marknadsdialog Kv. Förseglet Hus E och F
Beskrivning: Bostads AB Mimer (Mimer) bjuder in till en marknadsdialog till intressenter för Kv. Förseglet Hus E och F som planeras att upphandlas 2026. De frågor som Mimer önskar få svar på framgår av ingående dokument i annons. Marknadsdialog hålls på plats i Mimers lokaler, 19/11 kl. 08-10. Obs anmälningslänk framgår i ingående dokument.
Intern identifierare: 202515
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder