687411-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Webbsideutformningstjänster – Upphandling av konsult för webbutveckling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av konsult för webbutveckling
BeskrivningUpphandlingen omfattar kommunens behov av konsult avseende webbutveckling.
Intern identifierareKLF 2025/1537
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av konsult för webbutveckling