2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Landskapsarkitektur
Beskrivning: Konsulttjänster
Intern identifierare: SI 2024/70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 45112700 Landskapsplanering, 71420000 Landskapsarkitektur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000