687490-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – X-ray detector
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelX-ray detector
BeskrivningLund University is issuing an invitation to tender for an X-ray camera to be installed in a micro-tomography setup.
Intern identifierareV 2023/2314
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMallar Engelska