687544-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurangutrustning – Restaurangutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRestaurangutrustning
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för successiva avrop av Beställarens samlade behov av restaurangutrustning.
Intern identifierareIU23-51
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39315000 Restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000