2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Frukt, grönt och rotfrukter
Beskrivning: Region Örebro vill via denna RFI bjuda in leverantörer att inkomma med synpunkter inför en kommande upphandling av frukt, grönt och rotfrukter. Vi ser fram emot att få ta del av era svar!
Intern identifierare: 25RS4252
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 03221000 Grönsaker, 03221110 Rotfrukter, 15330000 Beredda eller bearbetade frukter och grönsaker