687695-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastmaskiner – Leasing av Lastmaskin, tillbehör samt servicetjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leasing av Lastmaskin, tillbehör samt servicetjänster
Beskrivning: Upphandlingen innefattar ett avtal gällande operationell leasing av Lastmaskin inklusive tillbehör , servicetjänster samt försäkring till Beställarens returpunktsanläggning. Lastmaskinen ska vara utrustad minst med den utrusning samt tillbehör som specificeras i upphandlingsunderlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:138121:Lot:1