687701-2024 - Resultat
Sverige – Övriga elinstallationsarbeten – Elrevisionsbesiktningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelElrevisionsbesiktningar
BeskrivningKontroll av kommunernas elanläggningar och elektrisk utrustning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100202:Lot:1