See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal konsultstöd inom civilt försvar, säkerhetsskydd och systematiskt säkerhets- och säkerhetsskyddsarbete
Beskrivning: Ramavtal konsultstöd inom verksamhetsutveckling / informationssäkerhet/beredskap.
Intern identifierare: 2025-00292-2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal konsultstöd inom civilt försvar, säkerhetsskydd och systematiskt säkerhets- och säkerhetsskyddsarbete