2. Förfarande
Förfarande
Titel: Product support for Anti Jam system
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att omhänderta behovet av tekniskt stöd.
Intern identifierare: 22FMV1752
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35622300 Sjömålsrobotar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Product support for Anti Jam system