See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar, elcyklar, service reparation och tillbehör m.m.
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av av cyklar och andra elcyklar med tillbehör samt reparation, service och reservdelar till för Kungsbacka kommuns verksamheter. Ytterligare information om upphandlingsföremålen framgår av upphandlingsunderlaget med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: 2024-00258
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A. Nytillverkade cyklar och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av nya cyklar och elcyklar med tillbehör.
Intern identifierare: 1671861-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B. Begagnade cyklar och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av begagnade cyklar med tillbehör
Intern identifierare: 1671862-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av cyklar m.m. enligt upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 1671915-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: E. Reparation, service och reservdelar - Elcyklar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Reparation, service och reservdelar - Elcyklar
Intern identifierare: 1778348-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: D. Reparation, service och reservdelar - Cyklar
Beskrivning: Reparation, service och reservdelar - Cyklar
Intern identifierare: 1671863-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: C. Side-by-side-cykel, handikappscykel, lastcyklar inklusive service och reparation samt tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av Side-by-side-cykel, handikappcykel, lastcykel inklusive tillbehör
Intern identifierare: 1759041-5