Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45262680 Svetsning
Leveransplats
Postadress: Himmerfjärdsverket 1
Ort: Grödinge
Postnummer: 14792