687939-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning – Reparation av storköksmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation av storköksmaskiner
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp ramavtal för löpande reparationer av storköksmaskiner.
Intern identifierare20/221
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del