687940-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Krossning/flisning av ris, grenar och returträ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKrossning/flisning av ris, grenar och returträ
BeskrivningUpphandlingen avser krossning och flisning av trädgårdsavfall och returträ.
Intern identifierare22/43
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000