688139-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stängsel – Stängsel, staket och grindar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStängsel, staket och grindar
BeskrivningUpphandlingen avser stängsel, staket och grindar till våra anläggningar. Avrop kommer att ske efter förnyad konkurrensutsättning och dessa sker successivt under avtalsperioden.
Intern identifierare2024-00146
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial, 45000000 Anläggningsarbete, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelBemanningstjänster