2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal gällande leasingtjänster och administration av förmånsbilar
Beskrivning: Avsikten med upphandlingen är att teckna ett ramavtal med en leasinggivare för finansiering och administration av nyanskaffade förmånsbilar
Intern identifierare: Ä-2025-024411
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000