2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier
Beskrivning: Upphandlingen omfattar processkemikalier till Beställarens anläggningar. De anläggningar inom koncernen som i nuläget har behov av processkemikalier består av kraftvärmeverk, biogasanläggning och avloppsreningsverk.
Intern identifierare: 23/198
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000