688336-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Juridiska tjänster – Juridiska tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJuridiska tjänster
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster med tyngdpunkt inom finans.
Intern identifierareRG 2025/379
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster.
Intern identifierare1735025-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
BeskrivningAnbudsgivare kan välja att använda denna del eller använda ESPD-formuläret för att besvara krav som rör leverantören. Denna del är obligatorisk för anbudsgivare att välja om man inte använder sig av ESPD-formuläret.
Intern identifierare1735026-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde A
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster, anbudsområde a
Intern identifierare1792538-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsområde B
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster anbudsområde b
Intern identifierare1792539-3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAnbudsområde C
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster anbudsområde C
Intern identifierare1792540-4
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelAnbudsområde D
BeskrivningUpphandling av juridiska tjänster anbudsområde D
Intern identifierare1792544-5