2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK besiktning bostäder
Beskrivning: Avtalet omfattar OVK besiktning av lägenheter.
Intern identifierare: 24/45
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal OVK besiktning bostäder