688435-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Stimulator
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ryggmärgsstimulering, SCS
Referensnummer: RS/222760
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33158210 Stimulator
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland ska upphandla ramavtal för ryggmärgsstimulatorer, SCS.