2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop handledning till personal på Nacka ungdomsmottagning
Beskrivning: Den här upphandlingen avser ett avrop gällande handledning till personal som arbetar på Nacka kommuns ungdomsmottagning.
Intern identifierare: KFKS 2023-00870
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop handledning till personal på Nacka ungdomsmottagning