Huvudsaklig CPV-kod 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling avseende Datorer och Datortillbehör. Upphandlingen består av två ramavtalsområden: ramavtalsområde 1 Datorer och ramavtalsområde 2 Datortillbehör. För mer information se bifogade dokument.