688533-2025 - Resultat
Sverige – Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial – Färg- och måleriredskap
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärg- och måleriredskap
BeskrivningEskilstuna kommun genomför en upphandling av färg- och måleriredskap för att täcka behovet inom kommunens olika förvaltningar och verksamheter. Upphandlingen omfattar ett brett sortiment av produkter för både inomhus- och utomhusmålning, inklusive tillhörande måleritillbehör.
Intern identifierareUE 25.042
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000