2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Företagshälsovård
Beskrivning: Region Dalarna genomför denna marknadsundersökning inför framtagande av underlag till upphandling av Företagshälsovård till Region Dalarna. Marknadsundersökningen kommer att bestå av ett antal frågor, se punkt 5 i dokumentet "Inbjudan till RFI Företagshälsovård Region Dalarna", som Regionen önskar skriftligt svar på.
Intern identifierare: RS 2023/1429
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård