688922-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Juridiska tjänster – Juridiska tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJuridiska tjänster
BeskrivningUpphandlingen avser att täcka Beställarens tillkommande behov av juristtjänster inom olika rättsområden utöver det som täcks av den interna juristfunktionen och Stockholms Stads centrala juristfunktioner.
Intern identifierare24SVOA1002
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareJuridiska tjänster