See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sommar och vinterväghållning Renova 2026
Beskrivning: Anbudsförfrågan för sommar och vinterväghållning för både beredskap men även avropsuppdrag av tjänster per timma enligt omfattning och per anläggning. Avtalet ska även vara tillämpliga för Renova Miljö AB.
Intern identifierare: RAB-2026-00375
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Omlastningsstationen Mölndal-Kråketorpsgatan 28
Beskrivning: Anbudsområde: Omlastningsstation Mölndal-Kråketorpsgatan 28
Intern identifierare: Omlastningsstationen Mölndal-Kråketorpsgatan 28
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: FA Sävenäs- von Utfallsgatan 27 samt gångbanor von Utfallsgatan 29
Beskrivning: Anbudsområde: FA Sävenäs- von Utfallsgatan 27 samt gångbanor von Utfallsgatan 29
Intern identifierare: FA Sävenäs- von Utfallsgatan 27 samt gångbanor von Utfallsgatan 29
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AKV Sävenäs- von Utfallsgatan 29–32
Beskrivning: Anbudsområde: AKV Sävenäs- von Utfallsgatan 29–32
Intern identifierare: AKV Sävenäs- von Utfallsgatan 29–32
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: UHV Bönekullen- Bönekullevägen 14
Beskrivning: Anbudsområde: UHV Bönekullen- Bönekullevägen 14
Intern identifierare: UHV Bönekullen- Bönekullevägen 14
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Holmen, Gullbergs strandgata 20–22
Beskrivning: Anbudsområde: Holmen, Gullbergs strandgata 20–22
Intern identifierare: Holmen, Gullbergs strandgata 20–22
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Sävenäs von Utfallsgatan 21
Beskrivning: Anbudsområde: Sävenäs von Utfallsgatan 21
Intern identifierare: Sävenäs von Utfallsgatan 21