2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lindome C etapp 3 - Dotegården
Beskrivning: Projekt avseende yttre underhåll av tak och fasader på bostadshus samt invändig renovering av bland annat badrum och kök. Projektet omfattar 3st huskroppar med totalt 60 lägenheter samt biytor. Option omfattar 2st huskroppar med totalt 24 lägenheter, tvättstugor, lokal, mm. För mer information se förfrågningshandlingar.
Intern identifierare: 24/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000