689189-2023 - ResultatSverige-Tingsryd: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital tillsyn i ordinärt- och särskilt boende
Referensnummer: 23-017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal med syfte att tillgodose Tingsryds kommuns behov avseende hyra av trygghetskameror för digital tillsyn nattetid.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32323500 TV-övervakningssystem, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35125000 Övervakningssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen